Neden Prefabrik Ev Almalıyım?

Neden Prefabrik Ev Almalıyım?

Neden Prefabrik Ev Almalıyım?

Neden Prefabrik Ev Almalıyım?

Prefabrik evler çevre koşulları dikkate alınarak üretilen, metrekare oranları değişebilen, istenilen her türlü yerleşim alanına uyarlanabilen, fabrika sistemlerini gerektiren yapılardır. Prefabrik evler günümüzde betonarme evlerde olduğu gibi ses ve ısı izolasyonunun sağlamlığı, yangın ve deprem gibi olası risklere karşı dayanıklılığı bakımından uluslararası standart ölçülerde hazırlanmaktadır. Prefabrik evlerde müşterinin arzu ettiği malzeme çeşitleri de kullanılabilmektedir. Bağ evi, yayla evi, yazlık ev, kışlık ev, motel ve tatil köyleri konaklama yerleri açısından farklı amaçlarla üretilmekte olan prefabrik yapılar, firmamız ideal ev tarafından en iyi şekilde ve en önemlisi çevreye zarar vermeden kısa sürede üretilebilmektedir. Prefabrik evlerin saymış olduğum özellikleri dışında müşterisine sağladığı avantajları da bulunmakta olup, bu avantajlar nedeniyle neden prefabrik ev almalıyım? Seklinde sorulan sorulara cevap vermek doğru olacaktır.

Neden prefabrik ev almalıyım? Seklinde sorulan sorulara öncelikle prefabrik evlerin avantajlarını belirtmek yerinde olacaktır. Prefabrik evlerin sayısız avantajı bulunmakta olup, müşterilerimize bugüne kadar herhangi bir sıkıntı çıkartmamış olması ve kullanışlılığı nedeniyle tercih edilmektedir.

Neden prefabrik ev almalıyım? Prefabrik evlerin planlanması standart planlarla yapılmış olduğundan ötürü zamandan tasarruf sağlamaktadır. Fabrika üretimi sonucu elde edilen modüler parçalar demonte olarak üretilmesi nedeniyle kısa sürede montaj işlemleri tamamlanabilmektedir. Prefabrik evler hazır olarak üretilmesinden ötürü ekstra kişilere ihtiyacı ortadan kaldırmakta olup, müteahhit, usta, tesisatçı, boyacı gibi ihtiyaçları bulunmamasından ötürü ekonomiktir. Ayrıca prefabrik evin yapım aşamasına geçilmeden önce sadece başvuru sürecinde bile, istenilen evin maliyetinin ne kadara mal olacağı hakkında bilgiler edinilebilmekte olduğundan, müşteriyi maddi anlamda sıkıntı yaratmamaktadır.

Neden prefabrik ev almalıyım? Şeklinde sorulmuş olan sorulara emniyet ve güvenlik önlemleri nedeniyle denilmelidir. Prefabrik evler deprem gibi olası afet durumlarında modüler yapısı nedeniyle güvenliğin en yüksek düzeyde olduğu yapılardır.

Prefabrik evlerin alınma nedeni olarak ayrıca evlerin arsalar üzerinde taşınabilir özellikte olması gösterilebilmekte olup, bir diğer neden olarak prefabrik ev içerisinde yapısal değişimlerin yapılabilmesidir. Prefabrik evlerin alınma nedenlerinden biri de ısı ve ses yalıtımının sağlanmasıdır.

 1. İnşaat süresi, hem kısadır hemde iklim ve mevsime bağlı değildir.
 2. Tüm maliyetler sözleşme anında belirlenerek sabitlenir.
 3. Güçlü ısı yalıtımı sayesinde enerji tasarrufu sağlar.
 4. Kurulduktan sonra sökülüp dilediğiniz yere taşınır.
 5. Subasman (Zemin Betonu) dışında betona ihtiyaç duymaz. Her iklim koşulunda, güvenle kullanılır.
 6. Daha az ve kontrol edilebilir sevkiyatlar nedeniyle nakliye giderleri düşüktür.
 7. Binanın kısa sürede teslimi (10-45 gün) satış ve kira getirisi olarak avantaj sağlar.
 8. Pratik hazır yapılarda toplam bina ağırlığının daha az olması nedeniyle temel maliyeti azdır.
 9. Bakım ihtiyacı yok denilecek kadar az olmakla birlikte, yenileme ve değişiklik ihtiyaçlarına sınırsız çözümler sunabilmesi, tüm tadilat ve yenilemelerin düşük maliyetli ve kolay oluşu bina değerini ömür boyu yüksek tutar.
 10. Modüler sisteminde üretilir. Neredeyse tüm imalatlar, projede belirlenen miktarda ve mekanik montajla uygulanabilir olduğundan malzemenin fire ve zayiatı yok denecek kadar az olur.
 11. Tüm projelerin yalıtım özellikleri, bölgesel ve iklimsel verilere göre tasarlandığından binaya yapılan ilk harcama kısa sürede kendini amorti edebilir.

Bartın Prefabrik,Zeray Prefabrik,Zeray Prefabrik Yapı,Bartın Prefabrik Yapı,Prefabrik Yapı,Prefabrik Ev,Prefabrik Ev Fiyatları,

Diğer Bloglar

Yardıma mı İhtiyacınız var?